Про нас

Чому ми запустили проєкт?

Впевнені, що у кожного з нас є знайомі з бідних, багатодітних або неповних сімей. Із сімей, в яких батьки зловживають алкоголем або іншими речовинами. Із сімей, які ведуть асоціальний спосіб життя. Можливо, Ви маєте знайомих, у яких взагалі ніколи не було сімʼї, які все життя провели в дитячих будинках. Або мають фізичні обмеження.

Часто про них можна почути таке: «Та він із дитячого будинку, що з нього візьмеш!», або «Не можу дати йому важливу роботу, у нього вся сімʼя — це суцільні алкаші, які живуть у поліцейських відділках». На жаль, таке ставлення не є рідкістю, і людину «викидають за борт» ще на самому початку.

Саме через важкі сімейні обставини ці люди, як правило, полишають подальше навчання та йдуть на важку та низькооплачувану, некваліфіковану працю, щоб вижити. А Україна через це втрачає майбутніх потенційних інженерів, платників податків, тощо. Ми ж впевнені, що серед подібної молоді доволі багато потенційно успішних людей. Світ знає доволі багато історій успіху людей, які завдяки важкій та наполегливій праці змогли стати відомими та успішними. Як в Україні, так і за кордоном.

Ми переконані в тому, що успіх людини не повинен залежати від обставин, на які вона сама не може вплинути. Важка життєва ситуація не повинна бути передвісником важкої долі для розумної людини. Через це ми і запустили наш благодійний проєкт. Ми шукаємо серед соціально вразливих категорій населення тих, хто хоче змінити своє життя. Тих, хто хоче навчатись. Тих, хто не хоче скиглити, а хоче працювати.

Наша місія

Наша мета — пошук талантів там, де це не роблять інші. Ми знаходимо і даємо безоплатну перспективну освіту. Освіту у сфері ІТ. Знайти, відібрати кращих, виростити спеціаліста — наша кінцева мета. І чим більше наших випускників працевлаштується — тим більший ККД нашої діяльності.

Хто має право на безоплатне навчання

На поточний момент ми маємо затверджений перелік пільгових категорій людей, які мають право на безоплатне навчання у рамках освітніх проєктів Благодійного Фонду «Софт Скілл»:

  1. Діти-сироти 14-20 років;
  2. Діти, позбавлені батьківського піклування 14-20 років;
  3. Особи 14-20 років із сімей, які перебувають у складних сімейних обставинах;
  4. Учасники російсько-української війни, які здійснювали військову службу в зоні АТО/ОСС;
  5. Діти із сімей, в яких як мінімум один з батьків загинув або втратив працездатність внаслідок виконання військової служби в зоні АТО/ОСС;
  6. Особи 14-20 років із малозабезпечених сімей;
  7. Особи з інвалідністю;
  8. Члени БФ, які задіяні у волонтерській діяльності БФ.

Про ветеранів

Додатково, ми також надаємо безоплатні освітні послуги ветеранам російсько-української війни. Вони робили для нас «там», а ми робимо для них «тут». Це справедливо. Вважаємо, що сказати своє «дякую за мир» краще діями, ніж словами.

Чому саме ми?

Звісно, подібних курсів на теперішній час дуже багато. Але практично всі вони є комерційні. Ми пропонуємо аналогічне, але повністю безкоштовно для кінцевого споживача.

Окрім того, навчання проводять спеціалісти з великим стажем, які мають далеко не один рік досвіду роботи у великих та не дуже ІТ-компаніях. І ці люди готові на волонтерських засадах ділитись своїми своїми знаннями, таким чином реалізуючи себе.

Що після навчання?

Завдяки тісній співпраці з провідними ІТ-компаніями, досягнуто домовленості про оплачуване стажування наших найкращих студентів після завершення курсів. Звісно ж, після успішного проходження співбесіди в компанії, до чого ми також готуємо.

Якщо студенту ще немає мінімально потрібного віку для працевлаштування, то ми обов’язково організуємо співбесіду після набуття студентом працездатного віку.

Чому це вигідно нашому студенту?

Зараз пропозиція роботи в ІТ значно перевищує кількість спеціалістів. Саме тому наш Фонд пропонує майбутньому студенту стати тим самим спеціалістом. Знань, здобутих на наших курсах, зазвичай вистачає на проходження студента на роботу на рівень Trainee.

Як записатись на курси?

Все просто. Якщо ти належиш до однієї або декількох пільгових категорій населення, просто заповни заявку: https://bit.ly/ss_go.