Тернопільські благодійники приєдналися до ініціативи БФ “Софт Скілл”

Благодійний фонд “Софт Скілл” та благодійний фонд “Міжнародний Фонд Добрих Людей” разом розвиватимуть безкоштовну IT-освіту для вразливих категорій населення.

Про це повідомила прес-служба БФ.

Зокрема, напрямки співпраці полягатимуть у пошуку партнерських організацій в Тернополі, поширенні інформації про можливість безкоштовно навчатись на девелоперів та у залученні слухачів з вразливих категорій населення на курси.

“Ми навіть не сподівалися, що наша ідея надавати безкоштовно послуги з IT-освіти знайде так швидко підтримку у різних куточках України. Зараз з нашим фондом виявив намір поспівпрацювати відомий тернопільський благодійний фонд”, — коментує співзасновник БФ “Софт Скілл” Михайло Пенцак.

«Концепцією нашої безкоштовної освіти, окрім самого навчання, є допомога студентам з працевлаштуванням. Тому ми зацікавлені у створенні якомога ширшої партнерської мережі», — додав Михайло.

15 січня у Львові благодійний фонд “Софт Скілл” та благодійний фонд “Міжнародний Фонд Добрих Людей” підписали меморандум про співпрацю. Від імені львівського фонду меморандум підписав Андрій Кондратьєв, від імені тернопільського фонду — Ігор Костюк.

Для довідки:

БФ “Софт Скілл” створений командою ентузіастів у Львові у 2020 році. Засновник фонду — Андрій Кондратьєв, спеціаліст у сфері ІТ зі стажем понад 10 років. Мета фонду – надавати безоплатні навчальні послуги у сфері ІТ-освіти для пільгових категорій населення.

Читайте також: У Львові відбулася перша очна зустріч студентів на безкоштовному IT-курсі.