У Львові відбулася перша очна зустріч студентів на безкоштовному IT-курсі

15 січня у Львові відбулося перше оффлайн навчання, організоване благодійним фондом “Софт Скілл”. Фонд надає освіту в галузі ІТ вразливим групам населення, а також ветеранам російсько-української війни та людям з обмеженими можливостями. Зустріч відбулася за підтримки IT-компанії eKreative, яка надала приміщення та забезпечила комфортними умовами проведення заходу.

Про це повідомляє прес-служба БФ “Софт Скілл”.

Участь у заході взяли студенти з різних міст України, а зокрема Львова, Києва, Черкас, Кривого Рогу та Вінниці.

“Одним з мінусів он-лайн навчання є те, що ми бачимо один одного лише через екран монітору. Поточна група у нас доволі дружна, але через те, що студенти з різних куточків України та через карантинні обмеження, провести повноцінну зустріч та навчання було складно. Саме тому ми вирішили зібратись у Львові задля знайомства та повноцінного заняття, на якому студенти могли задати всі питання, які виникали в ході минулих онлайн занять. На жаль, далеко не всі наші студенти змогли бути присутніми на зустрічі.

На лекції ми вчилися, як правильно встановлювати програми в операційній системі Linux з вихідного коду, ознайомилися з основами білд систем, розібрали поширені помилки компіляції та методи їх вирішення. Втім, головною метою зустрічі було не лише отримати чергову порцію інформації, але і познайомитись між собою, поділитися враженнями та досвідом. Те, що є перевагою дистанційного навчання, одночасно є і його недоліком, адже втрачаються соціальні зв’язки.

Для прикладу, мені як викладачу, важко пересвідчитися, чи адекватно засвоїли наші слухачі той чи інший матеріал, так як не бачу їхні емоції та не отримую миттєвого зворотного зв’язку. Та й важливим у стандартному груповому навчанні є обмін інформацією, коли студенти частіше бачаться між собою, а відтак підтягують один одного, вмотивовують та підтримують”, — зазначає викладач та засновник благодійного фонду Андрій Кондратьєв.

Нагадаємо, що близько 100 ветеранів російсько-української війни подали заявки на участь у безкоштовному IT-курсі від благодійного фонду “Софт Скілл”. У програмі курсу вивчення Linux, мережевої інженерії, git, docker, Python, C++.Наразі фонд працює над відкриттям нових безкоштовних курсів, розширює співпрацю з іншими компаніями та неприбутковими організаціями.

Якщо ви бажаєте долучитися до благодійних ініціатив фонду – пишіть нам в соціальних мережах або на електронну пошту: linktr.ee/ss_education.