Пільгові категорії

Благодійний фонд Софт Скілл надає безоплатні освітні послуги для всіх бажаючих, які потрапляють під визначення пільгових категорій населення.

Самі пільгові категорії населення затверджені наказом №4 керівництва БФ від 23 січня 2021 року. Ознайомитимь з наказом можна за посиланням.

Хто має право на безоплатне навчання

На поточний момент до переліку пільгових категорій людей, які мають право на безоплатне навчання у рамках освітніх проєктів Благодійного Фонду «Софт Скілл», входять:

  1. Діти-сироти 14-20 років;
  2. Діти, позбавлені батьківського піклування 14-20 років;
  3. Особи 14-20 років із сімей, які перебувають у складних сімейних обставинах;
  4. Учасники російсько-української війни, які здійснювали військову службу в зоні АТО/ОСС;
  5. Діти із сімей, в яких як мінімум один з батьків загинув або втратив працездатність внаслідок виконання військової служби в зоні АТО/ОСС;
  6. Особи 14-20 років із малозабезпечених сімей;
  7. Особи з інвалідністю;
  8. Члени БФ, які задіяні у волонтерській діяльності БФ.

Про ветеранів

Додатково, ми також надаємо безоплатні освітні послуги ветеранам російсько-української війни. Вони робили для нас «там», а ми робимо для них «тут». Це справедливо. Вважаємо, що сказати своє «дякую за мир» краще діями, ніж словами.

Про навчання членів БФ

Ви допомагаєте нам, а ми — вам. Все просто. Допомагаєш нам в організаційних питаннях? Викладаєш англійську/німецьку/JS, або просто задіяний у житті нашого Фонду, але все життя мрієш вивчити С++? Ми допоможемо.