Для кого наші курси?

Хто б що там не думав і не казав, але ми живемо в часи можливостей. Менше з тим, ми живемо в країні можливостей — в Україні.

Звісно, може здатись, що це перебільшення, і насправді все далеко не так. Дійсно, у нас все далеко не все так прозоро та організовано, якщо порівнювати з іншими країнами. Так, в нашій державі шалений рівень корупції та «кумівства». Це системні речі, які дістались нам у спадок від Радянського Союзу, і з якими ми повільно, але впевнено боремось.

Але, не дивлячись на це, у нас країна можливостей. Ми сприймаємо багато речей як буденність, в той час як для мільйонів людей це розкіш. Є у крані вода? Сотні мільйонів по всьому світу про це тільки мріють. Є вода в колодязі? Мільйони людей пʼють брудну заражену воду разом з тваринами з маленького водоймища. А ще у нас є дешевий Інтернет, транспорт,  дешевий звʼязок, доступний кожному.

І, найголовніше, ми маємо перспективи для отримання якісної освіти. У нас 100% дітей мають законну можливість здобути шкільну освіту. У багатьох країнах як, наприклад, Єгипті чи Філіппінах, з цим виникають значні проблеми.

В Україні люди з бідних або неповних сімей мають всі шанси досягти надзвичайних висот навіть без значних капіталовкладень.

Це і є одна з головних можливостей нашої країни. Окрім того, є безліч благодійних фондів та громадських організацій, які допомагають людям, які цього потребують. Ми — одні з них.

БФ «Софт Скілл» — освітній проект. Фонд не займається фінансовою допомогою тим, хто цього потребує. Натомість, ми даємо людям знання, які допоможуть працевлаштуватись на одну з найбільш потрібних та перспективних напрямків на сьогодні — ІТ галузь.

На жаль, в житті, особливо молодих людей, бувають обставини, які від них не залежать, але ці люди залежать від них. Це проблеми в сімʼї, проблеми зі здоровʼям, бідність, тощо. У вирі цих життєвих подій Україна щороку втрачає тисячі майбутніх інженерів. Ці люди йдуть працювати на важкі та низькооплачувані роботи, щоб покрити мінімальні життєві потреби. 

БФ «Софт Скілл» мріє про заможну Україну, де таланти і вміння кожного українця будуть високо оцінені. Ми хочемо дати шанс кожному, хто потрапив у складні життєві обставини.

Приєднуйтеся до наших курсів і доведіть собі, що ви варті найбільшого!